Rohová sedacia súprava Plaza mini

Výrobca
WRL
Dostupnosť
6 - 8 týdnů
Cena od
1.281,18 €
Ušetríte
175,69 € (-14 %)
Akčná cena od:

1.105,49

Spočítajte si možnosť splátok s Home Creditom

Hľadáte niečo jedinečné do interiéru... vaše predstavy splnia Plaza. Rohová sedacia súprava Plaza je skvelou voľbou do moderne zariadených obývacích interiérov. Ponúkne elektrické polohovanie, ktoré zvyšuje sedací komfort a maximálny pocit relaxácie a tiež dostatok priestoru na sedenie a relaxovanie, ďalej nedisponuje funkciou rozkladu, úložným priestorom a kovové nožičky zoštíhľujú veľkorysé sedáky. Veľkou prednosťou sedacej súpravy je skvostné pohodlie a je ideálny pre malé aj veľké interiéry.

Materiál:

 • kostra sedacej súpravy - je vyrobená z mäkkého a tvrdého dreva (drevotrieska)
 • sedák sedacej súpravy - kombinácia PUR pena/HR pena, pružiny faliste. Vyhotovenie sedadla je pevné, čo je dôsledkom pohodlného sedenia. Veľkorysý sedák je navrhnutý pre váš komfort a relax, vďaka posuvným operadlám.
 • operadlo sedacej súpravy - je z PUR peny. Vďaka operačku máte priam skvostné pohodlie a vysokú variabilitu, takže je sedacia súprava ideálna pre malé aj veľké interiéry.
 • elektrické posunu sedáku - pomocou elektrického mechanizmu si môžete nastaviť sedák pre váš ešte väčší relax aj TV či čítanie knihy.
 • záhlavníky neplnia iba funkciu dizajnovú, ale aj funkčnú vo forme polohovania zahlavníka (polohovať nemožno iba rohový diel, kde je záhlavník na pevno).

Prevedenie:

Rohovú sedaciu súpravu si môžete objednať v prevedení ľavý alebo pravý roh, takže sa prispôsobí vášmu interiéru.

Rozkladanie:

 • sedacia súprava nedisponuje funkciou rozkladu (disponuje iba elektrickým posunom sedadla - 91x230 cm).

Funkcia elektronického posunu sedaku:

 • najväčšou výhodou sedacej súpravy je elektronický posun sedadla, ktorú najviac oceníte pri domácej pohode – relaxovanie pri Tv či čítanie knihy, a to veľmi jednoducho, pomocou ovládania v podrúčke sedacej súpravy.
 • vďaka elektrickému posunu si môžete nastaviť sedák sedacej súpravy, podľa svojej najväčšej pohody, a to veľmi jednoducho a nenaruší to vaše relaxovanie.

Zvoľte si svoj štýl látky:

Máme širokú ponuku kvalitných látok, ktoré nájdete v nižšie uvedenom vzorkovníku. Pre reálnejšiu predstavivosť látky sme pre vás vyznačili jej zloženie, otáčky a vlastnosti. Ďalej pre lepšiu prehľadnosť sme pre vás vyznačili vo vzorkovníku látky s funkciou umývateľnosti a vodeodolnosti, ktoré sú u vás čoraz viac obľúbené.

Radi by sme Vás informovali, že zobrazené látky zo vzorkovníka sa môžu líšiť od skutočnosti vplyvom nastevení monitora alebo osvetlenia v miestnosti. Ak budete chcieť poradiť "akú látku zvoliť" alebo sa "iba uistiť vo farebnom odtieni" sme tu pre Vás na chate.

Do posledného detailu:

Malé detaily robia tie veľké... Model má kovovú designovú nohu, ktorá dodová sedacej súprave na ľahkosti.

Umiestnenie v priestore:

Veľkou prednosťou sedaciu súpravu je jej umiestnenie do priestoru, vďaka očalúneniu zadnej strany. Týmto sa sedacia súprava stáva neobyčajne univerzálnou a je vhodná do každého interiéru.

Dodanie:

 • sedacia súprava je v demonte (montáž je veľmi jednoduchá)
 • bezpečné dodanie - sedacia súprava je dodávaná v kartóne av ochrannej fólii

Rohovú sedaciu súpravu si môžete zvoliť z nižšie uvedenej ponuky poťahových materiálov. Poťahový materiál je rozdelený do cenových skupín, a podľa cenovej skupiny sa mení cena rohovej sedacej súpravy.

Rozměr levá varianta: 177x270 cm Rozměr pravá varianta: 270x177 cm
Výška: 76/99 cm Hloubka: 105 cm
výška sedu: cca 44 cm šířka lenošky: 140 cm
Materiál: pěna typu SOFT LUX Pružiny: faliste
Rozklad: NE Úložný prostor: NE
Nožky: 15 Záhlavník: ANO
Počalounění zad orig. látkou: standartně Kombinace pot. materiálů: NE

ÚDRŽBA nábytku:

 

Na údržbu nábytku nepoužívejte žádné chemické prostředky na bázi rozpouštědel ani obvyklé prostředky na umývání anebo čištění, např. nádob, keraminky nebo oken!!!! Nábytek potažený látkou vyžaduje pravidelné ošetření a čištění, neboť se tím výrazně prodlouží životnost potahového materiálu. Potahový materiál ošetřujte pouze k tomu určenými prostředky, při čištění je nutné dodržovat postup předepsaný výrobcem čistícího prostředku. Materiál nebo potahy polštářů nejsou určeny pro praní v pračce. Chraňte materiál před ostrými předměty (nýty džín, tvrdé švy apod.) či drápky domácích zvířat.

 

Potahový materiál z řady MAGIC HOME:
Aria newAstoriaFocusLotosOrionPentaPortoRokoSofiaStone                                                                

 - Vás dokáže  ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – kečup, káva, červené víno a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu. Potahový materiál je vhodný i pro pejsky a do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
-K čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku lehce navlhčenou vodou. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat vyschnout, v případě velké skvrny je možné použít vysoušecí přístroj (fén), ale na minimální stupeň výkonu a doporučují se opět kruhové pohyby a následně nechte potahový materiál přirozeně uschnout.

Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem s použitím jemného kartáče, předejdete následným skvrnám z prachu.

Ekokůže z řady MAGIC HOME:
FushionLong IslandVienna
Čištění ekokůže - Vienna

 - Ekokůže z řady MAGIC HOME vás dokáže ohromit svými vlastnostmi na odstranění nečistot/skvrn – pera, zvýrazňovače a fixy atd., příjemností na dotyk, široké nabídce barevných odstínů a puncem luxusu.
 Ekokůže je vhodná do náročných prostor – díky vysoké odolnosti proti oděru. 
- Ekokůže je vysoce kvalitní potahový materiál - k čištění potahového materiálu se doporučuje používat papírovou utěrku/měkký bavlněný hadřík/utěrku roztokem mýdla. V případě skvrny na potahovém materiálu postupujte v čištěním lehkým tlakem, doporučují se lehké a kruhové pohyby z vnějšku dovnitř, aby nedošlo k šíření skvrny.

Po vyčištění je nutné potahový materiál nechat přirozeně vyschnout - POZOR! nepoužívejte fén. 
Potahový materiál je nutné pravidelně vysávat - vysavačem (násad) nebo ručním vysavačem.

- Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

- Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

- Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

 

Ekokůže / koženka:

-          je to syntetický materiál na bázi PVC s mírným pórovitým povrchem a leskem. Před každým čištěním je třeba nábytek pořádně vyčistit, zvlášt místa těžko přístupné.

-          Nábytek čistit roztokem mýdla v teplé vodě. Čištění provádějte měkkým bavlněným hadříkem nebo houbičkou, nepoužívejte kartáč. Po očištění povrchu nábytku umyjte vodou a utřete do sucha měkkým bavlněným hadříkem.

-          Materiál ošetřujte a impregnujte pouze výrobky přímo určené na ekokůži / koženku. Na čištění nepoužívejte krémy, vosky, spreje, prostředky na čištění přírodní kůže a detergentů používaných v domácnosti. Jejich použití může způsobit tuhnutí a praskání materiálů, také i změnu barvy a lesku povrchu výrobku. Materiál nežehlete.

-          Materiál se nesmí dotýkat teplých ploch, např. radiátoru, krbu.

-          Chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.


Šenilové látky (žinylky) / mikrofáze
:

-          jsou to syntetické nebo kombinované, např. z bavlny na bázi PVC, které na svém povrchu mají jemné vlákna (šenil, velur, nubuk).

-          po odstranění prachu vysavačem je nutné rozčesání materiálu pomocí měkkého kartáče – např. kartáče na oblečení nebo jemný zubní kartáček. Díky tomu se vyhnete jevu utlačení vláken, např. na sedácích.

-          pokud na povrchu látky vznikne mokrá skvrna, např. z kávy, nějaké šťávy nebo vína, je nutné nejprve odsát mokrou skvrnu pomocí čistého papírového kapesníku, ubrousku nebo bavlněného hadříku, následně odstraňte pevné nečistoty a posléze začněte čištění.

-          během čištění materiálu s „přípravkem určeným na čištění čalounění, a to na výše uvedené šenilové látky, žinylky a mikrofáze“ je nutné se vyhýbat příliš silnému namáčení a tření materiálu.

-          po ukončení čištění je nutné mokré místo vysušit. Látky nežehlíme.

 

Přírodní kůže:

-          jsou během zpracovaní navlhčovány chemickými látkami, které kůži drží barvu, měkkost a pružnost. Během používání nábytku z kůže je důležítá impregnace, aby kůže netuhla uchovala si barvu.

-          pro zjednodušení dalšího čistění a zabránění vzniku těžko odstranitelných znečištění se doporučuje první impregnace hned po nákupu zboží (před prvním použítí).

-          udržujte kůži bez prachových částic – jednou do týdne vysajte a přetřete kůži vlhkým bavlněným hadříkem, následně proveďte ošetření a impregnaci - „na údržbu a čištění používejte pouze zvláštní přípravky a houby určené na přírodní kůži - dle návodu na přípravku. Doporučuje se údržba a čištění kůže několikrát ročně, v závislosti na používání výrobku.

-          během údržby a čištění je třeba zvláštní pozornost věnovat místám, které přichází do styku s lidskou kůží (sedáky, opěrky a podhlavníky).

-          nepoužívejte obvyklé domácí čistící prostředy mohou způsobit škody, např. zmatnění, praskání nebo změna barvy.

-          neumísťujte kožený nábytek blízko k radiátorům nebo jinému zdroji tepla. Prověřte zda je vzdálenost mezi umístěný kožený nábytek a zdroj tepla minimálně 30 cm.

-          chraňte materiál před přímím a dlouhotrvajícím působením slunečního svitu.

-          materiál se nežehlí.

 

Dřevěné prvky a imitace dřeva: údržba a čistění prvků nábytku vyrobených z lakovaného dřeva, plastů anebo kovů (natíraných nebo chromovaných) nevyžaduje zvláštní postup. Je třeba si pamatovat, aby se nečistili agresivními prostředky na bázi rozpouštědel, jelikož mohou způsobit odbarvení nebo zmatnění jejich povrchu. Na čištění a údržbu je možné používat osvědčených prostředků na dřevo, plasty anebo chromované povrchy - dostupné v prodejnách. Je nutné se vyhýbat silnému tření a tvrdým materiálům, které by mohli povrch poškrábat.

 

V případě jakéhokoliv dotazu s čištěním/ošetřením  materiálu nás můžete kontaktovat rádi Vám poradíme.

 

Vážený zákazníku, děkujeme Vám že jste si zakoupili nábytek v NÁBYTKU-ENO. Přejeme Vám aby naše zboží dlouho a dobře sloužilo, ale také potřebuje pečlivou údržbu a šetrné zacházení.


1

Vyberte si variantu

Rohová sedacia súprava Plaza mini - LEVÁ varianta

Rohová sedacia súprava Plaza mini - LEVÁ varianta

od: 1.281,18,- Akciová cena: 1.105,49 €

 

Akce

Rohová sedacia súprava Plaza mini - PRAVÁ varianta

Rohová sedacia súprava Plaza mini - PRAVÁ varianta

od: 1.281,18,- Akciová cena: 1.105,49 €

 

Akce

2

Vyberte si

Ukázať dalších 159 možností
Ukázať dalších 121 možností
Ukázať dalších 59 možností
Ukázať dalších 28 možností

Cena vybraného prevedenie vč. DPH 1.105,49


Mohlo by vás ešte zaujímať:Naši zákazníci s týmto tovarom tiež kupujú:


Kreslo Hawk

Kreslo Hawk
388,63,- Akčná cena od: 351,18 €
Akce

Kreslo Sensi

Kreslo Sensi
701,57,- Akčná cena od: 626,67 €
Akce New

Taburet Plaza mini

Taburet Plaza mini
233,73,- Akčná cena od: 203,53 €
Akce

Taburet Plaza XL

Taburet Plaza XL
268,43,- Akčná cena od: 239,61 €
Akce
 1. Položka byla přidána do košíku.

Menu
Česky

Aktuálna cena tovaru
 €1.105,49