Prečo nakupovať u nás?

 1 / Vlastná predajňa

NÁBYTOK-ENO nie je iba internetový e-shop, ale obchod s dlhoročnou a srdcovou tradíciou v kamennej predajni. Kontakt so zákazníkom nás teší a vaše príbehy nás posúvajú ďalej... Máme veľké skúsenosti s predajom nábytku a môžeme sa s Vami o ne podeliť na predajni s rozlohou 1200 m2. Vďaka skutočnosti, že máme predajňu, tak vieme "čo predávame". Nábytok má mnoho špecifík, ktoré je nutné pred nákupom zhodnotiť a my Vám s radosťou pomôžeme... pretože my nepredávame len nábytok, ale pocit domova...

 2 / Novinky

Pripravujeme pre Vás stále novinky... Neustále s výrobcami vyberáme nové dizajny a tiež osvedčené poťahové materiály a prevedenie driev a laminátov. Novinky máte stále vo väčšej obľube.

 3 / Rozmaznávame si Vás informáciami

Ak vám opis či technická špecifikácia u tovaru nedostačuje, tak nás prosím kontaktujte mailom či telefonicky. Pokúsime sa Vaša otázka vybaviť čo najskôr a k vašej spokojnosti. Vďaka našej predajni Vám môžeme odfotiť, čo si budete priať, pretože detaily robia domov...

 4 / Tovar skladom

V našich silách nie je možné mať všetok tovar z e-shopu skladom... Ak je pri tovare informácie o dostupnosti - skladom, tak je možné mať tovar hneď. Dodanie "hneď" zariadiť nevieme, ale postaráme sa o to, aby vaša objednávka bola doručená, čo najrýchlejšie. Pokiaľ sa na tovar ponáhľate, tak môžete využiť osobného odberu.

 5 / Platba záloh a platby

Na našom internetovom obchode nepožadujeme žiadnu zálohu, celú čiastku hradí zákazník, až pri prevzatí tovaru vodičovi. Preferujeme platbu pri prevzatí tovaru v hotovosti, ale ak požadujete platbu prevodom postačí všetko zadať v objednávke. Spolupracujeme so spoločnosťami, ktoré Vám pomôžu mať tovar aj na splátky, a to Home credit. Všetko je veľmi jednoduché a rýchle z pohodlia domova. Viac o spôsoboch platby.

 6 / Bezpečný nákup a vrátenie tovaru do 14 dní

U nás sa nemusíte báť nakúpiť! Na dodaný tovar sa skutočne vzťahuje 14-dňový ochranná lehota, v ktorej máte nárok tovaru bez udania dôvodov nepoškodený a v originálnom balení vrátiť späť a požadovať vrátenie peňazí vo výške plnenia ceny tovaru. A aby toho nebolo málo, náš obchod získal vďaka spokojnosti našich zákazníkov certifikát Overené zákazníkmi.

 7 / Vlastná doprava

Aby k Vám všetky objednávky dorazili čo najskôr, zabezpečujeme vlastnú dopravu. Spokojný zákazník je naša prednosť a vďaka tomu máme vlastný vozový park, a tým predchádzame možným problémom s poškodením tovaru. Nábytok je veľmi náchylný na poškodenie - poškriabaniu alebo pretrhnutiu pot. materiálu alebo poškodenie hrán u rohov - dokáže dosť zamrzet a následne riešiť s prepravcom reklamáciu. Vodiči nábytku ENO majú skúsenosti s rozvozom a výnosom tovaru, takže všetko budete mať doma v poriadku.

 8 / Doprava zdarma

Pokiaľ je u tovaru doprava zadarmo, tak máte dopravu ZADARMO. Dopravu zadarmo zaisťujeme po celej Českej aj Slovenskej republike vlastnými autami.

 9 / Reklamácia

Spokojnosť zákazníkov staviame nadovšetko, preto prípadné reklamácie snažíme riešiť u zákazníkov podľa charakteru reklamácie, čo je pre zákazníka veľmi príjemné, nenákladné a bezstarostné. Postačí iba vyplniť REKLAMAČNÝ LIST a foto dokumentáciu zaslať na mail reklamace@nabytek-eno.cz.

 10 / Spokojní zákazníci

V tomto ohľade sa snažíme dodržiavať najprísnejšie merítka kvality, pretože spokojnosť našich zákazníkov je naša prednosť. Nesnažíme sa predávať tovar za každú cenu, ale z ponúkaného tovaru si vyberáme a s výrobcami spolupracujeme už niekoľko rokov. Kontakt so zákazníkom nás teší a vaše príbehy nás posúvajú ďalej...

Menu
Česky