Sme tu stále pre vás

Vážení zákazníci,

vieme že máte teraz iné starosti, ale aj v tejto pre nás všetkých nepríjemné dobe, sme tu pre vás. Teraz budeme všetci tráviť ďaleko viac času vo svojich domového, a preto je dôležité sa tam cítiť čo najkrajšie. Budeme radi, keď Vám s tým budeme môcť pomôcť. Preto si môžete ďalej bez obáv ďalej objednávať náš tovar. Radi vám poradíme a pomôžeme splniť vaše predstavy z pohodlia a pocitu vášho domova.

Zároveň sme boli nútení zaviesť niektoré opatrenia, ktorými sa snažíme chrániť ako Vás, tak i našich zamestnancov.

Naše opatrenia:

Dočasné obmedzenia dobierok a hotovostných platieb pri prevzatí - na základe vládneho odporúčania sú kvôli situácii s šírením COVID-19 obmedzené platby v hotovosti. Preto sme boli nútení (CZ i SK) od dnešného dňa pozastavili možnosti dobierky a platby v hotovosti pri prevzatí tovaru. Pred dodaním tovaru (o ktorom budete vždy vopred informovaní) vám bude zaslaná faktúra na váš mail a prosíme vás o úhradu prevodom, aby sme eliminovali všetky riziká priameho styku. Náš vodič doručí tovar len k prvým vchodovým dverám bytového / panelového bytu alebo rodinného domu (pokiaľ je to možné) a nevstúpi do súkromných priestorov pre minimalizáciu kontaktu.

Prosíme zákazníkov v karanténe, o oznámení tejto skutočnosti a tovar vám radi dovezieme po skončení karantény. V prípade nenahlásenia alebo zatajenie sa jedná o priestupok voči nariadenia vlády.

Zdravie je na prvom mieste a vďaka týmto opatreniam, tento boj s touto chorobou vyhráme. Ďakujeme za pochopenie a sme s vami.

Ďakuje Vám celý tým Nábytok ENO a držme pri sebe.

Menu
Česky