Sme tu stále pre vás

STOP STAV pro vánoční objednávky

 Vďaka blížiacim sa Vianociam Vám musíme oznámiť STOP STAV s dodaním do Vianoc:

  • objednávky prijaté po 12.11.2020 nie sme shopni 100% zaručiť dodanie do 22.12.2020 a budú dodané v januári 2021
  • tovar, ktorý máme skladom Vám doručíme do Vianoc

 

Vážení zákazníci,

Nariadením vlády zostávajú všetky obchody - a teda aj naša predajňa Nábytku ENO - od decembra dočasne uzavretá. Predpokladaný dátum otvorenia bolo vládou stanovené na 10. januára 2021. E-shop funguje ďalej v bežnom režime.

E-shop funguje ďalej a vaše objednávky vybavujeme bežným spôsobom. Dočasne je pozastavená možnosť osobného odberu. Vaša balíčky radi doručíme priamo k vám domov.

Všetci členovia nášho tímu sú zdraví a zostávajú vám plne k dispozícii.

Na e-shope môžete ďalej vyberať nábytok a v našich skladoch na vás tiež čaká rad skladových kúskov, ktoré sú ihneď k dodaniu.

Veríme, že vďaka vzájomnej ohľaduplnosti i opatreniam ako sú tieto sa situácia čoskoro zlepší.


vieme že máte teraz iné starosti, ale aj v tejto pre nás všetkých nepríjemné dobe, sme tu pre vás. Teraz budeme všetci tráviť ďaleko viac času vo svojich domovoch, a preto je dôležité sa tam cítiť čo najkrajšie. Budeme radi, keď Vám s tým budeme môcť pomôcť. Preto si môžete ďalej bez obáv ďalej objednávať náš tovar. Radi vám poradíme a pomôžeme splniť vaše predstavy z pohodlia a pocitu vášho domova.


Prebiehajúca pandémia spôsobuje mnoho ťažkostí, ktoré ovplyvňujú fungovanie celej ekonomiky, vrátane našej spoločnosti a našich výrobcov.

Naši výrobcovia denne čelí mnohým problémom súvisiacich s nedostatkom "dodávateľských sub-dodávok" (hlavne poťahový materiál, ale aj kovanie a ďalšie súčasti na výrobu tovaru), nedostatočné kapacity zamestnancov zo zahraničia, ďalej vyššie výrobné zaťaženie počas prázdnin (dovolenky).

Ale cez všetko výrobcovia vyvíjajú maximálne úsilie, aby zaistili výrobu vášho nábytku podľa plánu, ale bohužiaľ nedávno výrobcovia museli predĺžiť dodacie lehoty u niektorého tovaru. Ak to nastane u Vašej objednávky, tak budete informovaní.

Chceme Vás uistiť, že robíme všetko preto, aby tieto ťažkosti mali najmenší dopad na náš každodenný prevádzku a realizáciu vašich objednávok. Moc ďakujeme za pochopenie a ďakujeme, že sme súčasťou vašich domovov...

Prosíme zákazníkov v karanténe, o oznámení tejto skutočnosti a tovar vám radi dovezieme po skončení karantény. V prípade nenahlásenia alebo zatajenie sa jedná o priestupok voči nariadenia vlády.

Zdravie je na prvom mieste a vďaka týmto opatreniam, tento boj s touto chorobou vyhráme. Ďakujeme za pochopenie a sme s vami.

Ďakuje Vám celý tým Nábytok ENO a držme pri sebe.

Menu
Česky