Sme tu stále pre vás

Vážení zákazníci,

vieme že máte teraz iné starosti, ale aj v tejto pre nás všetkých nepríjemné dobe, sme tu pre vás. Teraz budeme všetci tráviť ďaleko viac času vo svojich domovoch, a preto je dôležité sa tam cítiť čo najkrajšie. Budeme radi, keď Vám s tým budeme môcť pomôcť. Preto si môžete ďalej bez obáv ďalej objednávať náš tovar. Radi vám poradíme a pomôžeme splniť vaše predstavy z pohodlia a pocitu vášho domova.

Prebiehajúca pandémia spôsobuje mnoho ťažkostí, ktoré ovplyvňujú fungovanie celej ekonomiky, vrátane našej spoločnosti a našich výrobcov.

Naši výrobcovia denne čelí mnohým problémom súvisiacich s nedostatkom "dodávateľských sub-dodávok" (hlavne poťahový materiál, ale aj kovanie a ďalšie súčasti na výrobu tovaru), nedostatočné kapacity zamestnancov zo zahraničia, ďalej vyššie výrobné zaťaženie počas prázdnin (dovolenky).

Ale cez všetko výrobcovia vyvíjajú maximálne úsilie, aby zaistili výrobu vášho nábytku podľa plánu, ale bohužiaľ nedávno výrobcovia museli predĺžiť dodacie lehoty u niektorého tovaru. Ak to nastane u Vašej objednávky, tak budete informovaní.

Chceme Vás uistiť, že robíme všetko preto, aby tieto ťažkosti mali najmenší dopad na náš každodenný prevádzku a realizáciu vašich objednávok. Moc ďakujeme za pochopenie a ďakujeme, že sme súčasťou vašich domovov...

Prosíme zákazníkov v karanténe, o oznámení tejto skutočnosti a tovar vám radi dovezieme po skončení karantény. V prípade nenahlásenia alebo zatajenie sa jedná o priestupok voči nariadenia vlády.

Zdravie je na prvom mieste a vďaka týmto opatreniam, tento boj s touto chorobou vyhráme. Ďakujeme za pochopenie a sme s vami.

Ďakuje Vám celý tým Nábytok ENO a držme pri sebe.

Menu
Česky